Akcesoria

Pochwyty, klamki, rozety

Niewątpliwą i często bardzo designerską częścią drzwi wejściowych jest odpowiednio dobrany pochwyt, klasyczna klamka lub kula. Dzięki naszym partnerom możesz również wybierać spośród biometrycznych systemów dostępu, które umożliwiają otwieranie drzwi bez klucza za pomocą odcisku palca lub klawiatury.

Pochwyty mimośrodowe

Pochwyty prostopadłe

Specjalne pochwyty (mat)

Klamki rozetowe

Rozety

Klamki z tabliczką okucia

Rozszerzyliśmy ofertę akcesorii o czarny design, kieszeniowe pochwyty czy np. możliwość podświetlenia wybranych pochwytów.

Pełna oferta akcesorii.

Więcej informacji TUTAJ.

Kołatki

Kołatki wykonane są z malowanego mosiądzu. Konserwację przeprowadza się za pomocą dostępnych w handlu środków czyszczących do tego rodzaju materiałów. Wybierając kołatkę, musi producent okien i drzwi (partner PERITO) zostać poinformowany o dokładnej lokalizacji tego akcesorium. Nie zalecamy złotych akcesoriów do wypełnień z aplikacjami ze stali nierdzewnej.

Wizjery

Przy zamawianiu drzwi z wizjerem należy określić lokalizację tego akcesorium. Na jakiej wysokości (w mm) zostanie umieszczony od dolnej krawędzi panelu drzwi. Nie zalecamy złotych akcesoriów do wypełnień z aplikacjami ze stali nierdzewnej.

Wrzutki do listów

Wrzutki na listy można zamówić do paneli o maksymalnej grubości 40 mm. W ofercie posiadamy klasyczne jak i w bardziej nowoczesnej formie docieplane . Nie zalecamy złotych akcesoriów do wypełnień z aplikacjami ze stali nierdzewnej. Skontaktuj się z partnerem PERITO (producent okien i drzwi), aby uzyskać więcej informacji.

Różnorodny wybór dla Twojego domu

PERITO s.r.o.
Dyje 163, 669 02 Znojmo, Česká republika
tel.: +420 515 210 777
fax: +420 239 017 341
e-mail: 

Katalogi drzwi wejściowych PERITO

Copyright © PERITO s.r.o.
Drzwi wejściowe i panele drzwiowe szyte na miarę