Pozostałe produkty

Pochwyty, klamki

Wygląd drzwi wejściowych kształtuje nie tylko jego konstrukcja, ale także odpowiednio dobrana klamka, rozeta, stylowy pochwyt lub inne podstawowe elementy drzwi. Przy opcji pochwytów istnieje wiele możliwości. Oferujemy pochwyty z przesuniętym mocowaniem lub bardzo popularne pochwyty prostopadłe umieszczone bezpośrednio w korpusie. Wybrana długość lub grubość rączki również odgrywa dużą rolę w wyglądzie. Nie zapominamy o ofercie biometrycznych systemów dostępu i możesz otworzyć dom na przykład za pomocą skanera linii papilarnych, który można zabudować bezpośrednio w poręczy lub na elewacji domu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszymi partnerami.

Pochwyty

Klamki

Akcesoria

Wszystkie akcesoria wykonane są ze szlachetnych materiałów z obróbką powierzchniową. Akcesoria są montowane podczas produkcji paneli drzwiowych, ponieważ w przypadku niektórych akcesoriów wymagane jest specjalne przygotowanie. Dlatego nie zaleca się samodzielnego montażu akcesoriów na gotowym, zamontowanym wypełnieniu.

Nie zalecamy łączenia złotych akcesoriów z panelami drzwiowymi Elegance, które są ozdobione ramkami ze stali nierdzewnej i mogłyby kolidować ze sobą.

Przy zamawianiu wizjera podaj producentowi drzwi (partner PERITO) dokładną lokalizację tego akcesorium!

Kołatki

Wizjery

Wrzutki do listów

Zaszklenia i szkła piaskowane

Zaszklenia i szkła piaskowane

 

Wybór odpowiedniego oszklenia odgrywa również ważną rolę w wyborze drzwi wejściowych. Przeszklenie może wpływać nie tylko na wygląd drzwi i przepuszczalność światła, ale także na bezpieczeństwo lub konserwację.

Zalecenia dotyczące szklenia

Rdzeń P

NOVOŚĆ

Rdzeń ekspansyjny ze specjalną elastyczną warstwą jest przeznaczony do warunków, w których występują zwiększone wymagania dotyczące rozszerzalności. Można go wybrać do linii produktów VIZUAL, ELEGANCE i START. Należy zwrócić uwagę na specyficzny sposób oszklenia wypełnienia.

Płyty

PER-IZOL

Jesteśmy wyspecjalizowanym producentem różnego rodzaju płyt warstwowych nie tylko dla branży budowlanej. Dla naszych partnerów produkujemy standardowe typy płyt warstwowych, ale także panele specjalne zgodnie ze specyfikacjami klienta. Panele te mogą następnie spełniać różne wymagania dotyczące grubości, wytrzymałości, izolacji termicznej lub akustycznej.

Płyty warstwowe PER-IZOL

Różnorodny wybór dla Twojego domu

PERITO s.r.o.
Dyje 163, 669 02 Znojmo, Česká republika
tel.: +420 515 210 777
fax: +420 239 017 341
e-mail: 

Katalogi drzwi wejściowych PERITO

Copyright © PERITO s.r.o.
Drzwi wejściowe i panele drzwiowe szyte na miarę