Jak znaleźć idealne drzwi do domu za pomocą kilku kliknięć?

Uprość drogę do wymarzonych drzwi wejściowych dzięki nowemu konfiguratorowi PERITO. Jest łatwy w użyciu i ma możliwość wirtualnego przeniesienia wybranych drzwi do Twojego domu. Zostań na chwilę grafikiem i za pomocą kilku kliknięć wizualizuj krótką listę opcji drzwi, spośród których masz możliwość spokojnie wybierać i sprawdzać różne rozwiązania.

Niektóre dodatkowe funkcje ułatwią Tobie pracę. Możesz użyć konfiguratora tak w komputerze, jak i na tablecie lub w telefonie komórkowym. Łatwa konfiguracja w dowolnym miejscu, gdziekolwiek jesteś.

PC, smartphone

Kolejną wielką zaletą jest możliwość zapisania niedokończonej lub zakończonej konfiguracji. Dzięki temu wygerejuje sią unikalny kod i będziesz mógł w każdej chwili powrócić do projektu lub go kontynuować, w celu dopracowania parametrów u naszych Partnerów (producentów i dealerów okien i drzwi) i otrzymania oferty cenowej. Masz też możliwość zapisania gotowej konfiguracji jako plik pdf, wysłania jej e-mailem lub wydrukowania.

Wszystko jest bardzo intuicyjne i elegancko poprowadzi Ciebie przez kolejne etapy.

Najpierw wybierasz materiał, linię produktów lub, jeśli nie jesteś z nami po raz pierwszy, poradzisz sobie; bezpośrednio wprowadzając jeden z ponad 200 oferowanych modeli.

Model

Zawsze dbamy o każdy szczegół i dlatego tutaj też nie może być inaczej. Możesz aranżować nie tylko parametry modelu, ale także wybrać opcje z naświetlem lub bocznym szkleniem stałym. Z pewnością dzięki tej możliwości, lepiej wyobrazisz sobie drzwi jako całość.

Konfiguracja panelu drzwi wejściowych zawiera dużo opcji. Możesz wypróbować szeroką gamę wykończeń nie tylko na zewnątrz, ale także i po wewnętrznej stronie drzwi. Do dyspozycji masz palete kolorów RAL, kolorów strukturalnych i dekoracyjnych folii drewnopodobnych. Ilustracja graficzna sugeruje również wybór wsadowego lub nakładkowego wariantu skrzydła drzwiowego.

Możesz bawić się kolorami na elewacji w podstawowej wersji drzwi. Docenisz też funkcję wstawiania wybranych drzwi do domu modelowego lub korzystając z oryginalnego zdjęcia.

Przy okazji jesteś w stanie, z łatwością wypróbować wszystkie ornametowe lub dekoracyjne przeszklenia oferowane dla wybranego panelu.

Aby ułatwić późniejszą komunikację z naszymi Partnerami, masz możliwość dodać dokładne lub przybliżone wymiary wymaganych drzwi wejściowych, niezależnie od tego, czy są to drzwi prawe, czy lewe, czy do środka lub na zewnątrz otwierane.

Wreszcie, jak wspomniano powyżej, możesz wygenerować unikalny kod, zapisać konfigurację jako plik pdf, wysłać konfigurację e-mailem lub po prostu wydrukować całą specyfikację. Dzięki tym informacjom dotrzesz do naszych Partnerów z wyszczególnionym zapytaniem na które otrzymasz szybko oferte.

Więcej informacji u naszego przedstawiciela na Polske:

P.Sławomir Pałczyński, nr tel. 604 225 290 lub mailowo .

Mamy nadzieję, że spodoba się Tobie przygoda z nowym konfiguratorem, a wybór drzwi wejściowych będzie teraz znacznie prostszy.